Ar žinote, kad Žaliakalnyje žmonės gyvena dar nuo XVII a.? Čia, kalno papėdėje ir šlaituose, kažkada augo lapuočių giria, prie kurios kūrėsi pirmosios Žaliakalnio gyvenvietės – Antakalnis, Raginė ir Naujapilis. Būtent pastarosios istorinės gyvenvietės teritorijoje statome tuo pačiu atgaivintu pavadinimu užvadintą naujų butų ir komercinių patalpų kvartalą.

Jei šios vietos svarba suprasta dar XVII a., ar butai Žaliakalnyje išlieka patrauklūs šiuolaikiniam XXI a. žmogui?

Butai Žaliakalnyje – tai istorinis tęstinumas, kuris bėgant metams ne tik sustiprėjo, bet tapo pagrindu vienam iš prestižiškiausių rajonų Kauno mieste. Netoli miesto centro besikuriantį rajoną pamėgo to meto inteligentai. Žaliakalnyje gyveno ir kūrė rašytojai B. Sruoga ir V. Mykolaitis – Putinas, Vasario 16-osios signataras J. Tūbelis, operos solitas K. Petrauskas, daugybė parlamentarų, diplomatų, inteligentų, aktorių, gydytojų.

Butai Žaliakalnyje – tai finansiškai atsiperkanti ir laiko patikrinta investicija, nes per šimtmetį šis rajonas įaugo į Kauno savastį dėl savo patogios lokacijos, architektūros, išvystytos infrastruktūros ir nuostabios gamtos.

Butai Žaliakalnyje – tai investicija į savo namus tiems, kam svarbi miesto patogumo ir gamtos vienovė, laiko sąnaudas ypač taupantis atstumo santykis tarp namų, darbo, darželio / mokyklos bei sveikatos įstaigų.

„Naujapilis“ atitinka visus šiuos kriterijus, o kadangi tai yra naujos statybos butai Kaune, jūsų būsto vertė bei ilgaamžiškumas padidėja dėl kokybiškų, patikimų ir šiuolaikiškų statybos technologijų.

Patikrinkite, kokie yra atstumai nuo jums svarbių vietų iki jūsų namų „Naujapilyje“.

Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų butas Žaliakalnyje? Spauskite ant „Galerija“.

Norite išsirinkti butą mūsų kvartale „Naujapilis“, sužinoti buto išplanavimą ir kainas? Spauskite ant „Rinktis butus“.

Susisiekite su mumis