Naujos statybos butai Kaune Žaliakalnyje, kvartale „Naujapilis“, yra patraukli investicija tiek ieškantiems naujos gyvenamosios vietos ar buto nuomai, tiek komercinių patalpų besidairantiems verslininkams. Šalia daugiabučių gyvenamųjų pastatų stovės viešbutis, kurio pirmame aukšte bus nuomojamos komercinės paskirties patalpos. Čia galite įrengti parduotuvę, kavinę, vaistinę, žaidimų kambarį ar vystyti bet kokios kitos paskirties veiklą, kuriai svarbus žmonių srautas. Šiuo metu galime įrengti jums tinkamo dydžio, išplanavimo ir poreikių patalpas, tad kreipkitės į „Naujapilio“ kvartalo vadybininkus.

Kodėl verta investuoti Kaune?

Pastaruosius metus NT rinka sparčiai atsigauna visoje Lietuvoje, ypač Kaune.

2010-2019 m. Lietuvoje daugiau pastatoma namų nei butų, todėl kokybiški nauji butai Kaune iš patikimo rangovo yra itin paklausūs.

Kaunas – antras miestas Lietuvoje pagal BVP augimą.

160 milijonų eurų ES investicijų, kurias Kauno vykdomiems projektams suteikė Lietuvos verslo paramos agentūra.

Čia gyvena 189 600 aukštos kvalifikacijos darbuotojų.

Kaunas – antras miestas pagal studijuojančių studentų skaičių Lietuvoje.

Kaunas – strategiškai patogus miestas Lietuvoje, turintis oro uostą ir ekonominę zoną.

Puiki tiesioginių užsienio investicijų strategija Kauno miestui ir regionui, kurią kaip vieną geriausių 2020 m. įvertino investuotojų ir investicijų ekspertų vertinamas prestižinis kasmetinis leidinys „fDi Magazine“ (jį leidžia „Financial Times“).

Kodėl naujos statybos butai Kaune Žaliakalnyje yra patikima investicija?

„Naujapilio“ daugiabučiuose vyrauja patraukli nuomai buto kvadratūra – 30,96-90,95 kv.m. (Kaune vidutinė nuomojamo buto kvadratūra – apie 48,5 kv.m., KTU ekonomistų tyrimas).

Dėl didesnės paklausos nauji butai Kaune yra atsparesni kainų šuoliams.

Naujos statybos butai Kaune Žaliakalnyje – tai išvystyta miesto infrastruktūra, kai lengvai pasieksite švietimo, gydymo, maitinimo įstaigas ir poilsiui skirtus parkus.

„Naujapilis“ – tai kruopščiai sutvarkyta, želdiniais gausi aplinka su poilsio zonomis, vaikų žaidimų aikštelėmis ir net moderniu amfiteatru (naujovė aplinkoje, kur statomi nauji butai Kaune.

Nauji butai Kaune, kvartale „Naujapilis“ – tai komfortiškas gyvenimas, nes nereikia rūpintis remonto išlaidomis, didelėmis šildymo sąskaitomis, automobilių statymo aikštelėmis („Naujapilio“ kvartale yra požeminė ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelės).

Itin patraukli gyvenimui ar nuomai vieta šalia centro, prestižiniame „Žaliaklanio“ rajone, kurį gerokai mažiau veikia pokyčiai NT rinkoje.

Nauji butai Kaune turi didelę paklausą, nes jų Kaune vis dar trūksta (KTU ekonomistų tyrimas).

Kvartalą „Naujapilis“ stato patikima įmonių grupė „Nuova“, kuri NT rinkoje dirba nuo 1990 m. ir sėkmingai atsilaikė prieš įvairias NT rinkos krizes.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kokie yra daugiabučių kvartalo „Naujapilis“ privalumai? Spauskite ant „Apie projektą“.

Turite klausimų? Susisiekite su mūsų vadybininkais.

Susisiekite su mumis