„Naujapilis“ – naujos statybos butai Kaune, privačiame kvartale Žaliakalnyje. Tai modernūs butai Kaune, prestižiniame rajone, kur susipina istorinė atmintis, dinamiškas miesto gyvenimas ir gamtos teikiama harmonija. Uždaras 10 mažaaukščių pastatų kvartalas, apjuostas tvora ir saugomas kelio užtvarų, garantuoja ramų ir patogų gyvenimo būdą. Darbas, laisvalaikio vietos, švietimo ar sveikatos įstaigos pasiekiamos lengvai ir be rūpesčių. Visa tai – šalia ramybe ošiančių ilgaamžių Žaliakalnio medžių ir per langus grožintis Neries upės tėkme. Kai dažnam tenka rinktis tarp miesto patogumų ir gamtos, „Naujapilis“ išpildo jūsų svajonę gyventi be kompromisų!

PRIVALUMAI

Arti centro

Daugelis svajoja patogiai gyventi miesto centre, tačiau naujos statybos butai Kaune, Žaliakalnio rajone, ne taip dažnai statomi. Mums pavyko surasti unikalią vietovę, nesugadintą industrializacijos. Tai „Naujapilis“. Kad ir kokią vietą jums reikia pasiekti, iš čia tai padarysite greitai ir be skrupulingo išankstinio planavimo. Mokykla ar sveikatos įstaiga, Ąžuolyno parkas ar Nemuno sala, prekybos centras ar restoranas – visur nuvyksite greitai. Kai viskas šalia, gyvenimas tampa toks paprastas! 

Jaukus privatumas

„Naujapilis“ – tai 10 daugiabučių namų kvartalas, kuriamas vienoje aukščiausių Kauno vietų, ant Žaliakalnio šlaito. Šalia jaukaus brandžių medžių parko, vis dar gausiai lankomo stirnų, kiškių ir lapių, rūpestingai sutvarkytoje aplinkoje, statomi mažaaukščiai pastatai (vos 4 aukštai). Kiekviename jų įrengta vos po 20 butų. Jūsų pasirinkimui – 1, 2, 3 ar 4 kambarių butai, kurių plotas svyruoja nuo 30.96 iki 105.81 kv. m. Juos galite įsigyti su daline ar pilna apdaila.

Mums rūpi jūsų privatumas, todėl šie naujos statybos butai Kaune yra suprojektuoti būtent taip – nedideliuose pastatuose. Pasirūpinome antžemine automobilių stovėjimo aikštele. Jūsų patogumui – saugūs sandėliukai sporto inventoriui ar namų apyvokos reikmenims laikyti.

Mažiau kaimynų – mažiau grūsties ir daugiau erdvės savo asmeniniam gyvenimui. 

Taupus išlaikymas

Kvartalo „Naujapilis“ namai atitinka A+ energetinę klasę, kuri užtikrina labai aukštą sandarumo, šiluminės varžos ir energetinį efektyvumą. Jūsų išlaidas kasmėnesiniam būsto išlaikymui ženkliai sumažina kokybiški sprendimai – sandarūs langai ir durys, šildomos grindys bei individuali apskaita. Patys nuspręsite ne tik savo būsto šildymo sezono pradžios bei pabaigos laiką, bet ir šilumos intensyvumą.

Kadangi tai yra naujos statybos butai Kaune, juose įdiegtas centralizuotas kolektorinis miesto šildymas, dar vadinamas miesto šildymu. Tai taupus, už šildymą dujų katilu pigesnis namų šildymo būdas.

Miesto šildymas – tai šilti namai be papildomų rūpesčių: jokių kasmetinių išlaidų už dujų katilo priežiūrą, periodinio brangaus dujų katilo keitimo (dujų katilas tarnauja 10-15 m.), tai švarus, aplinkos neteršiantis šildymas. Jūsų sąskaitų neveikia dujų katilo efektyvumas, katilui naudojamų dujų mišinys, ir jums nereikia spręsti galvosūkio, ar gautos šilumos kilovatai atitinka išnaudotų dujų kilovatus (nes nuo to priklauso sąskaitos už šildymą dydis). 

Sveikas gyvenimo būdas

Kai gyvenate netoli centro, daug kur paprasta nukakti pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku. Į kavinę susitikti su draugais, į parduotuvę – jei pamiršote svarbų ingredientą šeštadienio desertui, palydėti vaiką į mokyklą ar polikliniką – kad ir kur reikia nuvykti, susiruošite greitai ir netrukus būsite vietoje. Gyvenant Žaliakalnyje, jums nebūtinas nuosavas automobilis.

Mūsų statomi naujos statybos butai Kaune neatsiejami nuo kruopščiai sutvarkytos aplinkos. Pasivaikščiojimo takai, laisvalaikio zonos, erdvės vaikų žaidimams ir net modernus amfiteatras su vaizdu į žaliuojančius medžius – viską sukūrėme galvodami apie sveiką ir aktyvų jūsų gyvenimo būdą. Gyvenant „Naujapilyje“, šiuos įpročius susikurti lengva. 

Saugus kvartalas

„Naujapilis“ – visiškai uždaras privatus kvartalas. Į jį veda akligatvis, o šalia nėra pravažiuojamos gatvės. Iš kvartalo galėsite tiesiogiai patekti į bendrą sveikatos įstaigų teritoriją, o iš kitos pusės jūsų privatumą saugos niekada nebus užstatytas, medžiais apaugęs šlaitas, nuo kurio atsiveria fantastiškas vaizdas į Nerį. Tai vienas iš retesnių atvejų, kai nauji butai Kaune, Žaliakalnio rajone, gali puikuotis gamtos ir žmogaus sukurtu saugumo jausmu. 

Apdairi investicija

Vertė, kuri su laiku vis auga, svarbi tiek įsigyjantiems namus sau, tiek sumaniems investuotojams. Patogi vieta prie centro, prestižinis Žaliakalnio rajonas, graži ir nesikeičianti gamtos aplinka, kokybiška statyba, kuria rūpinasi virš 30 m. patirtį NT versle turinti „Nuova“ įmonių grupė, patrauklus butų dydis ir išplanavimas – tai privataus namų kvartalo „Naujapilis“ privalumai. 

Erdvus vaizdas

Kiekvienas butas „Naujapilyje“ turi lodžiją, balkoną arba nuosavą terasą, o šviesa ir besikeičiantys metų laikai į jūsų namus pateks per plačius, grindis siekiančius langus. Pirmame aukšte suprojektuoti butai su terasa, o viršutiniuose – butai su terasa ant stogo! Virš kasdienybės pakylėjantys vaizdai, iki vakaro prie grilinės užsitęsę susitikimai su draugais ar rytinė kava, kuomet odą glosto nuo upės kylančio rūko vėsa – kai gamta tik per žingsnį, turėsite daug progų ja pasimėgauti. Mes žinome, kad nauji butai Kaune nedažnai turi tokius išskirtinius privalumus! 

Artimiausi objektai

Susidomėjote? Išsirinkite, kuris butas – su terasa ar su lodžija – jums labiausiai patinka!

Kyla klausimų ar norite apžiūrėti butą? Skambinkite projekto “Naujapilis” darbuotojams.

Susisiekite su mumis